Magiczne kule dla Twojej przyjemności, ale i dla zdrowia

Stanowią niezbędny gadżet dla każdej kobiety. Kulki gejszy, bo o nich mowa, poprawiają jakość życia seksualnego. Są bardzo ważne także dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia w okolicach intymnych. Przydają się przed porodem i tuż po nim. Odpowiednie są dla samodzielnej zabawy, sprawdzają się też podczas tradycyjnego stosunku. Podaruj sobie niesamowite doznania i zadbaj o swój komfort. Sięgnij po kulki dopochwowe, niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku.

Dla zdrowej pochwy

Kulki mają tę wspaniałą właściwość, jaką jest wzmacnianie mięśni waginy i poprawianie ich kondycji. To sprawia, że ten erotyczny gadżet polecają lekarze: seksuolodzy, ginekolodzy i położne. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla uchroni Cię przed wieloma schorzeniami, które przeważnie objawiają się w późniejszym wieku. A jak to działa? Wewnątrz kulki umieszczony jest mały ciężarek, który podczas uderzania o ścianki wywołuje wibracje przedmiotu. To z kolei wywołuje w miednicy uczucie „gubienia czegoś”. Chcąc utrzymać, jak się wydaje, upadający przedmiot, mięśnie dna miednicy zaciskają się automatycznie.

Dla radości z seksu

Regularne ćwiczenia zwiększają doznania podczas stosunku z partnerem. Klasyczny seks nabiera nowego wymiaru, gdy Twoje wyćwiczone mięśnie odbierają każdy kontakt z członkiem intensywniej. Sama także możesz sprawić sobie większą przyjemność. Nic tak nie uprzyjemnia masturbacji, jak włączenie do niej kulek gejszy. Nim kupisz je dla siebie, koniecznie sprawdź w internetowym sex shopie, który rozmiar i waga będą dla Ciebie najodpowiedniejsze. Dobry wybór zagwarantuje niezwykłe odczucia.

Przed porodem i po nim

Urodzenie dziecka jest niezwykle ciężkim przeżyciem, nie tylko psychicznym, ale i fizycznym. Nic nie zastąpi radości, jaka się z tym wiąże, jednak stosowanie kulek waginalnych może tę radość spotęgować. Szczególnie w chwili, gdy bóle porodowe odbierają rozum. Stosując kulki regularnie podczas ciąży, wzmacniasz mięśnie swojej pochwy i uelastyczniasz je. To sprawia, że urodzenie potomka przebiegnie sprawniej i będzie mniej bolesne. Także po porodzie zaleca się korzystanie z kulek, które pomogą powrócić mięśniom do dobrej formy. Jest to niezwykle ważne w kontekście problemów z nietrzymaniem moczu oraz opadaniem narządów rodnych. Te kwestie są często ostatnimi, o jakich myśli młoda mama, tymczasem wprowadzenie ćwiczeń odpowiednio wcześnie będzie miało swoje konsekwencje za kilkanaście lat. Warto zainwestować w swoją przyszłość, by później uniknąć wstydliwych sytuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here