hurtownia stomatologiczna

Niezależnie od tego, czy budujesz od podstaw nową praktykę dentystyczną, unowocześniasz istniejącą praktykę, czy poszerzasz praktykę o dodatkowych dentystów lub nowe usługi specjalistyczne, do ukończenia projektu potrzebnych będzie wiele elementów sprzętu dentystycznego, które może Ci zapewnić jedynie dobrze zaopatrzona hurtownia stomatologiczna. Zrozum lepiej wyzwanie, przed którym stoisz – zapoznając się z tym artykułem.

Narzędzia i sprzęt stomatologiczny – dużo więcej niż się wydaje!

Sprzęt dentystyczny to nie tylko technologie stosowane w leczeniu pacjentów, ale także systemy użytkowe zasilające gabinet dentystyczny, systemy stosowane w protokołach kontroli infekcji, a nawet cały sprzęt używany do konfiguracji przenośnego gabinetu stomatologicznego.

Sprzęt stomatologiczny można podzielić na wiele kategorii, które obejmują sprzęt niezbędny w każdej praktyce do leczenia pacjentów, a także zaopatrzenie gabinetu wymagane w gabinetach świadczących usługi specjalistyczne, takie jak endodoncja czy chirurgia jamy ustnej.

Zaopatrzenie gabinetu – czy lepsze zawsze musi kosztować więcej?

Kiedyś tak było z powodu problemów przed jakim stały sklepy dentystyczne prowadzące wyłącznie stacjonarną sprzedaż. Od systemu produkcji, dystrybucji, sprzedaży aż do sprowadzania sprzętu dentystycznego do gabinetu dentystycznego – to wszystko było logistycznie i finansowo obciążające, co przekładało się w sposób logiczny na ceny oferowane przez sklep instrumenty stomatologiczne. Obecnie produkowane produkty dentystyczne często nawet nie trafiają bezpośrednio do sklepu.

Dlatego choć tradycyjnie w cenę detaliczną wbudowanych jest wiele narzutów, takich jak koszty dystrybucji, narzuty ze sprzedaży hurtowej do detalicznej oraz składowanie na półkach, jeśli korzystasz z oferty sklepów online to jaki klient, nie musisz w takim stopniu pokrywać kosztów tych dodatkowych narzutów, co pozwala Ci zamówić w internecie lepszej jakości narzędzia stomatologiczne w niższej cenie.

Sklepy dentystyczne działające w ten sposób i wysyłające sprzęt dentystyczny bezpośrednio od producenta do swoich klientów, eliminują wszelkie dodatkowe koszty związane z nieefektywnymi i niepotrzebnymi marżami. Dzięki temu produkty stomatologiczne lepszej jakości są szerzej dostępne i niedrogie dla dentystów, nawet tych którzy są dopiero na początku swojej przygody w branży stomatologicznej. Szukaj takich hurtowni stomatologicznych, a tylko na tym zyskasz – oszczędności bez obniżania jakości sprzętów,z  których korzystasz i narzędzi, na których pracujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here