peruka

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gusta naszych klientów znacznie się od siebie różnią – niektórzy wręcz uwielbiają proste, puszczone luźno peruki, inni natomiast przepadają za produktami falowanymi, dzięki którym mogą oni zachwycać rodzinę oraz znajomych burzą bujnych loków. Jak jednak dbać o tak fantazyjny wyrób? Już spieszymy z pomocą!

Jeżeli chodzi o codzienne rozczesywanie rzeczonego typu peruki, proces ten przebiegać powinien podobnie jak ma to miejsce w przypadku standardowych, prostych peruk naturalnych i syntetycznych, a więc opierać się powinien na delikatnych, powolnych ruchach od czubka głowy skierowanych ku dołowi przy wykorzystaniu szczotki lub grzebienia o miękkich ząbkach charakteryzujących się relatywnie dużym rozstawem.

Co jednak zrobić w sytuacji, gdy po rozczesaniu poszczególnych pasm fale ulegną nadmiernemu wyprostowaniu? Nie stanowi to problemu – poszczególne loki wystarczy nakręcić na palec a następnie wypuścić, tak aby nabrały one naturalnego kształtu. Jeżeli nie uzyskamy spodziewanego efektu, okazać się może, że pasma skręcać należy w drugą stronę – aby określić odpowiedni kierunek skrętu wystarczy sprawdzić, czy pozostałe, zachowujące swój naturalny kształt loki skręcają się zgodnie czy też przeciwnie do kierunku ruchu wskazówek zegara.

Warto wiedzieć, że loki możemy także rozprostować, nadając fryzurze całkowicie nowego, świeżego i intrygującego wyglądu. Wystarczy w tym celu spryskać ją niewielką ilością dedykowanej perukom odżywki w sprayu lub też letnią wodą, a następnie powolnymi ruchami czesać poszczególne pasma do momentu, aż skręt loków zostanie ograniczony lub też zaniknie całkowicie.

Jeżeli pragną Państwo od czasu do czasu zmienić swój wygląd jednocześnie nie żegnając się z niezwykłymi oraz przyciągającymi zazdrosne spojrzenia falami, najlepszym rozwiązaniem okaże się bezsprzecznie narokokobycie dwóch produktów – prostego oraz lokowanego. Znacznie ograniczy to czas, który poświęcić trzeba na stylizację, jednocześnie gwarantując Państwu maksimum satysfakcji i komfortu.

Największy sklep z Perukami w Katowicach
ul. Rostka 3
http://perukikatowice.pl
https://youtu.be/dPHW6tAHqXg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here