Profesjonalne zabiegi Medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna jest działem medycyny skupiający się na profilaktyce starzenia się skóry oraz działaniach rekonstrukcyjnych mających na celu odtworzyć jej stanu sprzed tego procesu. Przeznaczona jest dla ludzi zdrowych i ma na celu poprawę fizycznej atrakcyjności pacjenta. W ciągu ostatnich kilku lat obserwujemy wzrost popularności różnego rodzaju zabiegów nieinwazyjnych i małoinwazyjnych umożliwiających skuteczną poprawę różnych  defektów urody. Wiąże się to z większą świadomością kobiet w tym zakresie oraz wzrastającą w szybkim tempie dostępnością takich usług. 

Jakie korzyści wynikają z zabiegów medycyny estetycznej?

Medycynę estetyczną możemy usytuować między chirurgią plastyczną a kosmetologią. Obecnie obserwujemy jej zawrotny rozwój, stale powstają nowe kliniki oferujące szeroki zakres usług, pojawiają się coraz to skuteczniejsze metody i preparaty zapewniające jeszcze lepsze efekty.

Coraz więcej kobiet zauważa, że poprawa mankamentów urody i zabiegi usuwające różnego rodzaju defekty skóry to przywilej nie tylko celebrytów i osób bogatych. Aktualnie każda z nas może skorzystać z takiej specjalistycznej pomocy jeśli czuje taką potrzebę. Wszystko po to, aby czuć się pewnie i komfortowo we własnym ciele

W odróżnieniu od całkowitej chirurgii plastycznej, zabiegi medycyny estetycznej są mało inwazyjne – wykonuje się je przy pomocy  jedynie niewielkich nacięć i nakłuć oraz znieczulenia miejscowego. Pomagają one tam, gdzie zwykła pielęgnacja skóry może nie przynosić wystarczających efektów. 

Promedical Clinic Advanced – zabiegi najwyższej jakości 

W naszej klinice oferujemy następujące zabiegi:

  • botoks, 
  • kwas hialuronowy, 
  • laser frakcyjny CO2, 
  • laser MONA LISA, 
  • PLASMA IQ,
  • profhilo,
  • osocze bogatopłytkowe,
  • stymulator tkankowy Nucleofil. 

Każdy z powyższych zabiegów ma inne przeznaczenie. Mogą działać one stymulująco na skórę, zapewniając jej wzmożoną regenerację i zapobiegając powstawaniu oznak starzenia. Niektóre zapewniają również modelowanie, wypełnianie, ujędrnianie redukcję przebarwień eliminację nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Dokładny opis poszczególnych zabiegów znajdziesz na naszej stronie https://pmc-advanced.pl/.

Nasza klinika w Legnicy stosuje nowoczesne i bezpieczne metody wykorzystujące najnowsze preparaty medyczne i innowacyjne rozwiązania. Nad wszystkim czuwają doświadczeni lekarze i kosmetolodzy, dbający o komfort i bezpieczeństwo wszystkich pacjentów.

 Zapraszamy do odwiedzania Promedical Clinic i skorzystania z szerokiej oferty naszych usług – medycyna estetyczna Legnica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here