Wyposażenie salonu kosmetycznego

PCZK jest producentem i dystrybutorem sprzętu do medycyny estetycznej z Wrocławia. Specjalizujemy się w dostarczaniu do salonów pionierskich technologii w postaci najwyższej jakości urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju zabiegów upiększających i odmładzających.

Urządzenia do medycyny estetycznej – skuteczne i komfortowe zabiegi

Medycyna estetyczna i zajmuje się badaniem, pielęgnowaniem, kreowaniem i przywracaniem atrakcyjności fizycznej. Zabiegi takie cechują się niewielką inwazyjnością zabiegów i szerokim spektrum działania. Cieszą się one coraz większą popularnością, ponieważ niewielkim nakładem czasu i nieskomplikowanymi akcjami można uzyskać wspaniałe efekty. 

Oferowane przez nas urządzenia do medycyny estetycznej przeznaczone są do wykonywania nowoczesnych oraz skutecznych terapii estetycznych. Posiadają one certyfikaty medyczne oraz jakość potwierdzoną badaniami klinicznymi. Charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i rozwiązaniami zapewniającymi komfort zarówno klientkom, jaka jak i osobom wykonującym zabiegi.

Nasza oferta urządzeń do medycyny estetycznej to:

  • lasery do usuwania owłosienia
  • urządzenia do modelowania sylwetki
  • urządzenia diagnostyki skóry 
  • urządzenia do leczenia trądziku
  • urządzenia do karboksyterapii

Stylowe wyposażenie salonu kosmetycznego

Jednym z błędów popełnianych przez osoby otwierające nowe salony medycyny estetycznej jest przeświadczenie, że wygląd nie ma znaczenia. Jest ono zdecydowanie nieprawdziwe, ponieważ klienci, tak jak w każdej innej branży kupują oczami, przez co estetyka wnętrza jest równie ważna jak jakość oferowanych usług. 

Producenci, od których pozyskujemy nasz sprzęt, doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego nowoczesny sprzęt do medycyny estetycznej zachwyca również swoim niebanalnym wyglądem. Maszyny te nie tylko doskonale spełniają swoje funkcje, ale także prezentują ciekawy design i wykonane są z przywiązaniem uwagi do każdego szczegółu. Występują głównie w jasnych delikatnych barwach, dzięki czemu w uniwersalny sposób wpiszą się w dowolny wystrój salonu, dodając mu dodatkowego charakteru.

Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz najwyższej klasy wyposażenie salonu kosmetycznego. Zapewnij swoim klientkom najlepszej jakości usługi i komfort podczas wykonywania zabiegów. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z nami – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i podamy szczegóły działania poszczególnych urządzeń. Możesz umówić się także na bezpłatny pokaz sprzętu w Twoim salonie kosmetycznym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here