Chirurgia ręki

Problemy z nadgarstkiem, bolącym łokciem czy uciążliwym kłuciem w dłoni mogą uniemożliwić nam nawet najprostsze codzienne czynności. W przypadku schorzeń i urazów dłoni warto wybrać się do eksperta w tej dziedzinie czyli chirurga ręki.

Doświadczony chirurg ręki

Chirurg ręki zajmuje się na co dzień urazami sportowymi, złamaniami, chorobami zwyrodnieniowymi, jak i wszelkimi chorobami ręki oraz nadgarstka. Chirurdzy ręki pracują w wielu miejscach, najczęściej jednak są to prywatne kliniki. Jedną z takich klinik jest HANDPROJECT Clinic, której strona internetowa znajduje się pod adresem https://handproject.pl . Pracujący w niej ekspert ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i przeprowadził setki operacji poprawiających komfort życia pacjentom. Pierwsze spotkanie w gabinecie polega zawsze na dokładnym wywiadzie i przeprowadzeniu szczegółowych badań diagnostycznych. Doktor planuje etapy leczenia i omawia z chorym zalecane metody leczenia. Zachęcamy do odwiedzin strony i zapoznania się z zabiegami wykonywanymi w klinice.

Nowoczesny sprzęt i prawdziwi fachowcy

Wysokiej jakości aparatura i najnowocześniejsze metody leczenia są kluczem do osiągnięcia trwałej poprawy zdrowia pacjenta. Specjalista, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przeprowadzania leczenia schorzeń i urazów ręki z łatwością dobierze odpowiednią terapię do stanu zdrowia danej osoby. Chirurg ręki zajmuje się wykonywaniem zabiegów mikrochirurgicznych, rekonstrukcji mięśni, ścięgien, więzadeł, alloplastyk stawów, jak i szybkiego leczenia złamań. Do polskich gabinetów przychodzą na leczenie nie tylko Polacy, ale i ludzie z krajów europejskich np. Rosjanie czy Norwegowie. Cenią oni fachową obsługę, profesjonalizm i korzystne ceny. Oczywiście przed planowanym zabiegiem należy przyjść na konsultację w celu dokładnych badań diagnostycznych do lekarza, który ma zajmować się naszym schorzeniem. Może się okazać, że wysoce inwazyjny zabieg nie będzie potrzebny, a wystarczy jedynie zastosować jeden z tak zwanych zabiegów innowacyjnych. Zalicza się do nich na przykład leczenie komórkami macierzystymi, operacje mini-open zespołu cieśni nadgarstka. Wszystkie te powyższe techniki są oczywiście robione z miejscowym znieczuleniem. Rekonwalescencja nie trwa długo, jednak niezwykle ważne jest stosowanie się do porad lekarskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here