Glovis Serum

Wiele kosmetyków radzi sobie świetnie z przerzedzającymi się włosami. Ale co z włosami wypadającymi, powiększającymi się zakolami i postępującym łysieniem zarówno u mężczyzn, jak i kobiet? W Dermago posiadamy kilka skutecznych rozwiązań, które w naturalny sposób wzmacniają włosy. Jednym z nich jest Glovis Serum 12x10ml, które może się stać Twoim sprzymierzeń w walce z niechcianym wrogiem.

Jak wydłużyć cykl życia włosa?

Ludzki włos jest fenomenem. Nie tylko stanowi fantastyczny element wizualny naszego ciała, ale również charakteryzuje się unikalnym cyklem życiem. Wyróżniamy trzy fazy:

 • Anagenu (wzrostu)
 • Katagenu (zanikania)
 • Telogenu (wypadania)

Glovis Serum 12x10ml aktywnie oddziałuje na fazę anagenu, powodując jej wydłużenie, a tym samym zapewnienie włosom dłuższy cykl życiowy! Dodatkowo skraca do minimum fazę telogenu, co powoduje ograniczenie wypadania włosów. Co więcej, preparat aktywnie regeneruje również włosy zniszczone zabiegami chemicznymi.

włosy

Bohater w Twoim domu: Glovis Serum 12x10ml

Glovis Serum 12x10ml to dwanaście ampułek, które mają rzeczywisty wpływ na jakość Twoich włosów. Nie tylko wydłużają fazę wzrostu i skracają fazę wypadania, ale również regenerują, wzmacniają i odżywiają Twoje włosy. Wszystko za sprawą wysokiej dawki składników:

 • Witamin.
 • Aminokwasów.
 • Wyciągu z pokrzywy
 • Kolagenu
 • Ekstraktu z ostrej papryki.

Wszystkie komponenty są naturalne, a ich zadaniem jest przywrócenie struktury włosa, co w konsekwencji przekłada się na miękkość i sprężystość fryzury. Dzięki bogatej formule Glovis Serum włosy są nie tylko lepiej odżywione i gęstsze, ale również bardziej podatne na rozczesywanie i stylizowanie!

Działanie preparatu

Preparaty zagęszczające włosy lub służące do ich pielęgnacji od Dermago charakteryzują się bogatą formułą i prostym działaniem. Funkcjonowanie Glovis Serum 12x10ml opiera się na związkach proteinowych, aminokwasach i witaminach, które zmniejszają wypadanie włosów. Wszystko za sprawą poprawy ukrwienia głowy oraz wzmocnienia cebulek włosów.

Natomiast poprzez wydłużenie fazy anagenu w cyklu życia włosa powoduje, że stają się one grubsze i mocniejsze, co przekłada się również na poprawę gęstości.

Jak używać Glovis Serum?

Glovis Serum musi pozostać na skórze głowy i mieć czas do wchłonięcia w jej struktury. Właśnie dlatego używanie preparatu powinno odbywać się po myciu i stosowaniu odżywki.

Stosowanie polega na otworzeniu ampułki i skropieniem miejsc na głowie, które wymagają szczególnego wzmocnienia. Potem wystarczy już delikatnie wmasować preparat w skórę głowy, co powinno zająć nie dłużej niż 5 minut! Dla lepszych efektów zalecamy stosowanie Glovis Serum każdego wieczora przez 90 dni. To optymalna długość kuracji, która daje najlepsze rezultaty! Po upływie trzech miesięcy Glovis Serum można stosować od 2 do 3 raz w tygodniu dla podtrzymania efektów.

Efekty Glovis Serum 12x10ml

W Dermago kierujemy się bardzo prostą zasadą. Pragniemy ofiarować produkty, które są jak najłatwiejsze w obsłudze, ale dają jak najlepsze efekty. Glovis Serum 12x10ml jest tego doskonałym przykładem. Dzięki regularnej kuracji zyskujesz:

 • Pobudzenie włosów do wzrostu.
 • Zahamowanie łysienia.
 • Regenerację i odżywienie włosów.
 • Przywrócenie równowagi biochemicznej.
 • Poprawa ukrwienia skóry głowy.
 • Gęstość, połysk i objętość włosów.

Jednak przede wszystkim Glovis Serum wpływa na poprawę jakości Twojego życia, wzrost pewności siebie i mnóstwo sytuacji, w których przestaniesz wstydzić się swojego wyglądu, a zaczniesz cieszyć życiem!

Zdrowe i lśniące włosy na wyciągnięcie ręki

Nie potrzebujesz kosztownych kuracji, aby odzyskać dawny blask włosów. Glovis Serum 12x10ml jest jednym z rozwiązań, które znajdziesz w ofercie Dermago. Powiedzieliśmy Ci wszystko, co wiemy i jeśli nadal nie przekonaliśmy Cię do troski o siebie, i swoje zdrowie… Cóż. Mamy nadzieję, że w końcu nadejdzie czas, w którym Twoje potrzeby staną się najważniejsze. Dla nas Twoje włosy są priorytetem. Pomożesz nam zadbać o Twoje zdrowie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here