Czy można szybko i łatwo zagęścić włosy? Oczywiście: wystarczy sięgnąć po topper

0
854

Piękne, gęste, zadbane włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety, po latach suszenia, farbowania, prostowania i kręcenia każde włosy mogą przybrać nieco gorszy wygląd. Czy można sobie z nim poradzić i poprawić wygląd w szybki, skuteczny sposób, a jednocześnie nie zmuszając się do dużej ingerencji we włosy? Naszą odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest topper – dowiedz się o nim więcej i wykorzystaj dla siebie!

Czym jest topper?

Topper to specjalny rodzaj włosów doczepianych, które umieszczane są na głowie dzięki systemowi clip in. Polega on na wpięciu dodatkowych pasm pomiędzy naturalne włosy w taki sposób, aby zapięcie nie było widoczne. Dzięki temu dodatkowe kosmyki optycznie powiększają fryzurę i zagęszczają włosy.

Topper to świetne rozwiązanie dla każdej kobiety, która chciałaby szybko przejść prawdziwą metamorfozę. Słabe, cienkie i przerzedzone włosy mogą być przyczyną złego samopoczucia, a wykorzystanie topperów szybko pozwala na zmianę wizerunku i odbudowę poczucia pewności siebie.

Topper z ludzkich włosów – gwarancja satysfakcji

Najlepsze toppery wykonywane są z naturalnych ludzkich włosów, umocowanych na specjalnej siatce, zaopatrzonej w mocne spinki typu clip in. Ich wykorzystanie zapewnia najbardziej naturalny wygląd i pozwala na zagęszczenie włosów w taki sposób, aby różnica pomiędzy własnymi, a doczepianymi kosmykami nie była widoczna.

Systemy włosów doczepianych proponowane są dla kobiet o różnych kolorach włosów, od blond aż po czarny. Mogą posiadać delikatne farbowanie, a także różną fakturę. Dostępne są między innymi włosy kręcone i prostowane.

Toppery w kolorze czarnym

Toppery z naturalnych włosów proponowane przez Hair Lux mogą mieć między innymi czarny kolor, który doskonale zgra się z naturalnym lub farbowanym kolorem prawdziwych włosów danej kobiety. Dostępne są modele długie oraz krótkie, dzięki czemu każda pani, która pragnie zagęścić swoje włosy, będzie miała ku temu możliwość.

Przykładowo, topper Inez posiada krótkie, czarne włosy, które doskonale sprawdzą się przy powiększaniu krótkich fryzur. Można go dowolnie stylizować, w tym prostować lub kręcić przy użyciu niższych temperatur, a także tonować. Dzięki temu, iż dopinka powstała z naturalnych włosów europejskich, doskonale sprawdza się u każdej kobiety.

Innym przykładem zagęszczenia typu clip in jest dopinka Inka w kolorze czarnym, która posiada włosy o długości sięgającej 60 cm. Jest idealna do zagęszczania długich fryzur o prostej fakturze. Można ją jednak także delikatnie kręcić i stylizować, dzięki czemu staje się wspaniałym uzupełnieniem naturalnych kosmyków.

Ciekawą propozycją może być także doczepiany kucyk o długości 45 lub 50 cm, który pozwoli każdej kobiecie stać się posiadaczką wspaniałych, długich włosów. Dzięki niemu każda brunetka będzie mogła szybko odmienić swój wygląd i zachwycić innych bujnym, klasycznym końskim ogonem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here