palenie

Nasiona marihuany indoor mają wiele rodzajów. Nie wszystkie są polecane dla początkujących, niektóre wymagają bardzo specyficznych warunków. Jakie są najpopularniejsze? Gdzie je kupić? Jaki mają zapach? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego rankingu.

Nasiona indoor – kilka przydatnych informacji

Nasiona marihuany indoor służą do uprawy w pomieszczeniu zamkniętym lub w dostosowanym do uprawy boxie / namiocie. Wymagają zachowania odpowiedniej wilgotności powietrza i dużej dawki światła. Ogólnie rzecz biorąc, aby uprawa indoor się powiodła, trzeba zaczerpnąć wiele fachowej wiedzy m.in. o rodzaju gleby, temperaturze i klimacie. Są to informacje, które bez problemu uzyskasz od sprzedawców takich nasion.

Pamiętaj jednak, że uprawa bez zezwolenia jest w Polsce nielegalna. Natomiast posiadanie i sprzedaż nasion są całkowicie legalne.

Ranking popularnych nasion konopi indoor

  1. Super Skunk

Super Skunk to nasiona marihuany indoor i outdoor. Są znane na całym świecie jako hybryda popularnego Skunka i Afghani. Mówi się, że to tak naprawdę ”super ulepszona wersja” oryginalnego Skunka. Smakuje zaskakujące mocno, słodko i owocowo. Zapach Super Skunk jest mieszanką korzennych woni z pikantnymi nutami. Czas kwitnienia wynosi 5-7 tygodni.

  1. AK

Jedną z popularniejszych odmian nasion indoor jest AK. Czas kwitnienia jest dość długi (8-10 tygodni), ale plony duże. Topy AK mają mało liści, są pełne żywicy. Genetycznie jest to głównie Sativa. Zapach ma cierpki, intensywnie glebowy z nutą słodyczy. Smak AK jest specyficzny, również cierpki, podobny do ziołowych przypraw.

  1. Hash Monster

Hash Monster to 100% Indica. Zbiory z tych nasion indoor przypadają na koniec września/początek października. Czas kwitnienia wynosi 5-7 tygodni. Hash Monster rozgałęzia się (“jak potwór) i daje bardzo duże plony. Topy są grubo pokryte żywicą. Pachnie intensywnie, jak dobry hasz. W smaku jest ziołowy, ale ma słodkawe nuty drewna i gleby. Dobry i dla początkujących, i dla profesjonalistów.

  1. Critical

To odmiana, która pojawiła się stosunkowo późno, ale już jest bardzo popularna. Uznaje się ją za jedną z lepszych odmian komercyjnych. Czas kwitnienia Critical jest krótki, bo może wynieść nawet poniżej 50 dni. Jego genotyp to Indica i Sativa w stosunku 50:50. Zapach Critical jest bardzo mocny, ma nuty cytryny i sosny. W smaku jest głęboki skunkowy, ale też lekko kwaskowaty.

  1. White Widow

Nasiona indoor White Widow powstały z krzyżówki południowo-amerykańskiej Sativy i południowo-indyjskiej Indici. Daje bardzo duże plony, może być hodowana w również w outdoorze. Ma słodko-cukrowy smak z dodatkiem piżma i zjawiskowy zapach piżmowo-ziemisty z dodatkiem ostrych przypraw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here