Kolorowe fartuchy dla medyków

0
1178

Odpowiednie ubrania dla medyków to niezwykle ważna kwestia. Muszą być one uszyte z odpowiednich materiałów i muszą spełniać obowiązujące normy. Zwykle lekarze, pielęgniarki i inne osoby wchodzące w skład personelu medycznego kojarzą się z jednokolorowymi białymi lub bardziej niebieskimi strojami. Dlatego specjalnie z myślą o nich na rynek została wprowadzona bogata oferta fartuchów damskich lub męskich w różnych krojach, wzorach i kolorach. Dostępne są zarówno fartuchy z długim jak i krótkim rękawem. Asortyment jest naprawdę bogaty.

Kto dedykowane są specjalistyczne fartuchy medyczne?

Specjalnie wykonane fartuchy medyczne to obowiązkowa część garderoby lekarzy, pielęgniarek, a także studentów medycyny i kierunków pokrewnych oraz dla praktykantów i stażystów, którzy podczas swoich praktyk i zajęć w szpitalach, czy rożnych gabinetach medycznych czy stomatologicznych muszą miec odpowiedni ubiór. Dzięki kolorowym fartuchom prezentują się profesjonalnie, a także czują się wygodnie i komfortowo w trakcie pracy.

Najważniejsze informacje o fartuchach dla medyków

Kolorowe fartuchy dla medyków dostępne w w ofercie sklepu DrCichobieg.pl są wykonane z materiałów najwyższej jakości jak bawełna z domieszką poliestru i elastanu. Dlatego są tak wygodne, wytrzymałe i prezentują się efektownie.

Bawełna to materiał, który z jednej strony grzeje w chłodne dni, a z drugiej strony efektownie chłodzi, kiedy robi się zbyt ciepło. Ponadto bardzo rzadko uczula. Z kolei jeżeli chodzi o poliester, to przede wszystkim zwiększa on wytrzymałość tkaniny, wzmacnia trwałość koloru. Ostatnim składnikiem jest elastan, jak wspomniano wcześniej nie dodaje się go za dużo. Jego niewielka ilość wystarczy, aby dany produkt był rozciągliwy i wygodny.

Warto zaznaczyć, że fartuchy medyczne ze sklepu drichobieg.pl świetnie pasują do pozostałych elementów odzieży medycznej. Z pewnością będą się dobrze prezentowały na każdym medyku i świetnie się sprawdzą w każdych warunkach.

Wymagania, którym sprostuje profesjonalna odzież medyczna

Medycy i osoby pracujące w szpitalu noszą specjalną odzież między innymi po to, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zakażeń w placówkach, w których pracują. Już od najstarszych lat, odzież medyczna towarzyszyła lekarzom i pozwalała na ich zidentyfikowanie. Jednak nie każdy stój może służyć personelowi szpitala.

Odzież medyczna prezentowana w tej ofercie https://www.drcichobieg.pl/kategoria/fartuchy-medyczne spełnia wszystkie unijne normy i dyrektywy. Charakteryzuje się ona największą jakością i dbałością o detale. Medycy mogą nosić ze spokojem, ponieważ skutecznie chroni przed wszelkimi zagrożeniami biologicznymi, nie uczula i nie jest szkodliwa dla skóry, nie krępuje też ruchów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here