Psycholog dziecięcy w Lublinie

Zdrowie fizyczny i psychiczne jest dla rodziców niezwykle istotne. Jednak często zdarza się tak, że nasza pociecha zmaga się z problemami, a rodzice nawet o tym nie wiedzą. Doświadczony specjalista już po jednej rozmowie jest w stanie ocenić jakie trudności emocjonalne nosi w sobie dziecko. Centrum Psychoterapii SmartHeart, jako poradnia psychologiczna dla dzieci, gotowa jest wesprzeć rodziców i ich dzieci w walce z własnymi emocjami, natłokiem nowych obowiązków i relacjach z rówieśnikami. 

Wizyta u psychologa to nie wstyd. Skorzystaj z fachowej pomocy

Już nawet jedna rozmowa jest w stanie zdziałać pozytywne efekty. Zespół wykwalifikowanych psychoterapeutów, pracuje z sercem i głową. Indywidualne podejście do dzieci sprawia, że Twoje dziecko będzie w dobrych rękach. SmartHeart to osoby z doświadczeniem, posiadające odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Okres nastoletni jest czasem intensywnym. Wiąże się to z rozwojem fizycznym, formowaniem się nowych więzi społecznych i kształtowaniem osobowości. Często z pozoru błahe problemy dla rodziców, mogą okazać się wielką traumą dla ich dzieci. Następstwem tego jest pogorszenie się stanu psychicznego młodej osoby, problemy z odżywianiem, złe samopoczucie, gorsze relacje z rodzicami i rówieśnikami. Zostawienie dziecka z takim problemem może odbić się źle na jego przyszłości i całkowitego zamknięcia w sobie. Psycholog dziecięcy Lublin w Centrum Psychoterapii, poprawi jakość życia Twojego dziecka, niezależnie od problemu. 

Terapia online i stacjonarnie. To Ty wybierasz

SmartHeart zapewnia rodzicom i ich dzieciom pełną terapię online lub stacjonarnie w gabinecie. Wszystko po to, aby zapewnić uczestnikom rozmowy pełen komfort i możliwie skuteczną pomoc psychologiczną. Poradnia psychologiczna dla dzieci w Lublinie udostępnia wygodny kalendarz zapisów, aby móc wybrać najkorzystniejszy termin dla Ciebie. 

SmartHeart – zaangażowanie w sprawy swoich pacjentów

Oprócz pomocy dzieciom i młodzieży, SmartHeart pomaga dorosłym w walce ze stresem, depresją, lękami i wypaleniem zawodowym. Psychoterapia Lublin pomoże Ci odzyskać równowagę i spokój i zmienić Twoje życie na lepsze. SmartHeart pomaga stanąć na nogi, wesprzeć w działaniu i poprawić komfort życia codziennego. Jeśli czujesz, że Twój problem dotyka Ciebie, Twoich bliskich i nie wiesz, jak poradzić sobie z natłokiem myśli samodzielnie, skontaktuj się z Centrum Psychoterapii SmartHeart w celu umówienia wizyty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here