pomoc psychologiczna w Lublinie

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy psychologicznej, odwiedź Centrum Psychoterapii SmartHeart. Jest to miejsce, w którym odpowiedni specjalista będzie mógł udzielić Ci właściwego wsparcia oraz dobrania odpowiedniej terapii bądź zdiagnozowania zaburzeń i trudności psychicznych. Każda osoba, która uda się do naszej placówki, może skorzystać z pomocy, albowiem dla psychologa tematy tabu nie istnieją, a jego misją jest udzielenie Ci emocjonalnego wsparcia oraz doradztwa w lepszym poznaniu siebie. Sprawdź co znajduje się w ofercie SmartHeart i wybierz właściwą drogę samorozwoju.

Kto może skorzystać z pomocy psychologa?

Odpowiedź brzmi każdy. Każda osoba niezależnie od wieku czy płci może skorzystać z pomocy psychologa, jeśli czuje taką potrzebę. Ponadto porada psychologiczna w szczególności przyda się osobą, które czują, że nie radzą sobie z pewnymi problemami dotyczącymi np. emocji czy relacji z innymi ludźmi. Dodatkowo taki specjalista będzie mógł dobrać odpowiedni rodzaj terapii, a także udzielić wsparcia i psychoedukacji w tym zakresie.

Czy wizyta u psychologa to wstyd?

W obecnych czasach wizyta u psychologa jest często tematem wstydliwym, ponieważ mimo szerokiej świadomości na ten temat dalej panuje błędne przekonanie, że porada psychologiczna jest równoznaczna z chorobą psychiczną. Z tego względu wiele osób boi się podjąć jakiekolwiek działania, aby polepszyć swój stan emocjonalny. Strach przed piętnowaniem i wyśmiewaniem ze strony innych jest o wiele silniejszy.

Jednak nie warto żyć w takim przekonaniu, ponieważ pójście do psychologa nie jest oznaką ani choroby psychicznej, ani powodem do wstydu. Albowiem zdrowie psychiczne jest bardzo ważne i tak jak nie lekceważymy fizycznych objawów choroby czy bólu, nie powinniśmy także lekceważyć problemów natury psychicznej.

Czy młodzież również może skorzystać z porady psychologa?

Wiele problemów życia codziennego może zacząć się w każdym wieku. Tym bardziej młodzi ludzie, którzy zwłaszcza w okresie dojrzewania doświadczają wielu różnych wahań nastrojów bądź tracą wiarę w siebie na skutek różnych nieprzyjemności, potrzebują pomocy psychologa młodzieżowego.

Jeśli borykasz się z problemami bądź chcesz poprawić jakość swojego życia to psycholog Lublin w Centrum Psychoterapii SmartHeart pomoże Ci w zrozumieniu samego siebie, podpowie, jak postępować w relacjach z innymi, a także przepracować wiele traum i trudnych dla Ciebie sytuacji. Jeżeli chcesz się spotkać internetowo — wypróbuj psychoterapię online!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here