laser
fot: pixabay.com

Laseroterapia to jedna z najskuteczniejszych metod stosowanych w medycynie estetycznej. Nic zatem dziwnego, ze coraz więcej zabiegów chirurgicznych zastępowanych jest terapią przy pomocy laserów. 

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/zabiegi-laserowe-w-medycynie-estetycznej-zalety-przyklady/

Laseroterapia cieszy się rosnącą popularnością wśród lekarzy, ze względu na mniejsze ryzyko powikłań. Chętnie polecają ją swoim pacjentom, a ci chętnie na nią przystają. Potwierdzają to statystyki – z każdym rokiem rośnie liczba zabiegów z wykorzystaniem laserów. Warto zainteresować się laseroterapią, być może będzie optymalną odpowiedzią na nasze problemy ze zdrowie czy wyglądem. 

Zalety laseroterapii

Terapia laserem jest znacznie mniej inwazyjna od zabiegów chirurgicznych. Cięcie przy pomocy lasera jest o wiele bardziej precyzyjne, dzięki czemu tkanka wokół nie zostaje uszkodzona. Zdrowa tkanka wokół nacięcia regeneruje się o wiele szybciej i bez komplikacji. Skraca to w znaczącym stopniu okres rekonwalescencji. Efekty laseroterapii są widoczne bardzo szybko, niemal natychmiast i utrzymują się długotrwale. Dla  osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów można łączyć ją z innymi zabiegami medycyny estetycznej, jak choćby terapią osoczem bogatopłytkowym. 

Zastosowanie laseroterapii

Lasery wykorzystywane są obecnie w leczeniu coraz większej ilości schorzeń. Zaliczają się do nich zabiegi odmładzające – usuwanie zmarszczek z okolic dekoltu, szyi, twarzy, zamykanie naczynek, korekcja powiek. Lasery pomagają skutecznie pozbyć się blizn, rozstępów, zmian potrądzikowych czy pooperacyjnych, a także przebarwień, których często tak bardzo się wstydzimy. To najskuteczniejsza metoda na usunięcie tatuażu czy makijażu permanentnego. Terapia laserem pomaga nie tylko w zlikwidowaniu niedoskonałości czy upiększeniu, a leczy dotkliwe dolegliwości jak choćby luźność pochwy. To innowacyjna metoda, dzięki której znacząco podnosi się komfort życia cierpiących na to kobiet. Jeszcze do niedawna przypadłość ta była bagatelizowana, teraz mamy szansę na jej trwałe wyleczenie. 

Przeczytaj też: http://www.witalnamama.pl/najpopularniejsze-typy-sylwetek-jaki-jest-twoj/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here